feed-image
Українська

Архієрейське богослужіння у день Воздвиження Хреста Господнього

СМК собор - Новини

“Величаємо Тебе, життєдавче Христе,
і шануємо хрест Твій Чесний,
що ним Ти спас нас від неволі вражої”
(Величання на утрені празника).

27 вересня Воздвиження Чесного й Животворчого хреста Господнього - одне з великих християнських свят. Історичний зміст цього найдавнішого дванадесятого християнського свята пояснюється по-різному, і при цьому звичайно маються на увазі три події, що відбулися в різний час, але поєднані загальною святинею - Хрестом.

26 вересня 2018 року, напередодні свята Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулося Всенічне бдіння.

Згідно з церковним уставом в кінці утрені під час співу «Святий Боже..», єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив чин винесення Хреста Господнього, після чого помазав вірян освяченим єлеєм.

27 вересня 2018 р.Б. в день свята у Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулися дві святкові Божественні Літургії.

В цей день ми згадуємо про події, коли був знайдений Хрест Господній царицею Єленою, на якому був розп'ятий Ісус Христос.

Після Літургії усі присутні прихожани з молитвою поклонилися Хресту Животворящому, Його  частинка зберігається в нашому храмі в мощевику, по великому промислу Божому.

Більше фото можна знайти тут: facebook, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ