feed-image
Українська

Координаційна рада при ОДА розпочала роботу на першому засіданні у 2019 році. ФОТО

СМК собор - Новини

Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при Житомирській облдержадміністрації розпочала перше засідання у 2019 році.

З благословіння Преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія в заході прийняв участь постійний учасник настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору митрофорний протоієрей   о. Богдан Бойко який був включений в склад Координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства в області у 2018 році.

Проходило засідання сьогодні, 1 лютого, у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування за участю співголів ради – Ярослава Лагути та Володимира Стельмаха.

Координаційна рада проаналізувала свою діяльність за минулий рік, заслухати кілька громадських організацій, які реалізували проекти в рамках гранту від Житомирської ОДА у 2018 році.

Під час засідання Координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства в області представники громадських організацій презентували результати від втілення грантових проектів минулого року.

У 2018 році громадські організації-переможці реалізували проекти на загальну суму 981,9 тис. грн.

Під час засідання автори проектів розповіли про хід виконання проектів, основні етапи та досягнення поставленої мети, продемонстрували фото- та відеопрезентації.

Координаційна рада мала змогу оцінити реалізацію та поспілкуватися з виконавцями проекту Всеукраїнського шкільного кінофестивалю «ЖУК» ГО «ДрімСтеп», проекту проведення серії майстер-класів, семінарів та тренінгів із вивчення прийомів самооборони і кульової стрільби від ГО «Динамо» та дізнатися про зйомки документальної стрічки про репресії на Житомирщині 1937-38-х років від ГО «Клуб пам'яті».

Авторка проекту документальної стрічки Катерина Лозинська розповіла:

«Минулого року ми отримали унікальну можливість реалізувати наш проект, який розповідає про невідомі сторінки історії нашого краю та знайомить із «живими» людськими історіями. Прем'єра фільму зібрала велику кількість глядачів і ми вирішили, що варто продовжити покази стрічки не лише у Житомирі, але й в інших містах області в найближчий час. Дякуємо за підтримку нашої ініціативи».

Презентовані проекти спрямовані на розвиток культури, популяризацію історії та здорового способу життя.

Також всі автори ініціатив відмітили, що мають у планах продовжувати їх реалізацію і знову скористаються можливістю реалізувати свої ідеї взявши участь у конкурсі грантів від ОДА 2019.

Нагадаємо, 4 лютого розпочинається прийом документів від громадських організацій на грант від ОДА. Цьогоріч за ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича зросла сума грантової підтримки, яка становить 1,5 млн грн.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомир

за матеріалами: www.oda.zt.gov.ua


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ