feed-image
Українська

Миколай у гості йде (ФОТО та ВІДЕО)

СМК собор - Новини

Зимові свята розпочинаються зі Святого Миколая, дня, якого найбільше чекають дітлахи. У цього святого просять заступництва, поради, а також чекають від нього подарунки, адже це одна з головних українських традицій.

І аби під подушкою 19 грудня знайти не різочку, а подарунок діти весь рік мають чемно себе поводити. І саме такі добрі та виховані діти навчаються у центрі розвитку “Вулик” (Дитячий клуб "Вулик". Житомир) при Дитячій духовній недільній школі Свято-Михайлівського кафедрального собору.

Отож, у нас свято не закінчується і 20 грудня. Другий день поспіль вихованці “Вулику” мають змогу побачити святого Миколая на власні очі. Для нього вони підготували гучні виступи зі співами, танцями та віршами, а також на власному прикладі показують, що готові не лише приймати подарунки, а й віддавати.

Ще однією доброю традицією центру розвитку став збір невеликих подарунків для українських захисників, які на свята залишилися на Сході нашої країни аби тримати оборону. Усі зібрані пакунки будуть передані житомирському волонтеру Олександру Торгонському, який і повезе їх на передову.

За гарні вчинки, добрі слова та свою старанність кожна дитина святкового вечора отримала від святого Миколая та його помічників солодкі подарунки.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ