feed-image
Українська

Квест-вистава до дня Св. Миколая: час потрібно цінувати (ФОТО та ВІДЕО)

СМК собор - Новини

Вихованці Дитячої духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі весело та корисно відсвяткували день святого Миколая, який для школи вже став доброю традицією.

І якщо наймолодші діти школи дивилися виставу, то старші були частиною дійства. Для них їх старші наставники підготували квест-виставу. Її головна ідея - час потрібно цінувати, а головні завдання ховалися у чотирьох кімнатах: музичній, інтелектуальній, благодійний та екологічний. Мета - показати дітям речі, які варто цінувати у житті. І саме таким чином навчити добру, любові та скріпити віру у дитячих серцях.

І, звичайно, яке ж дитяче свято без подарунків. За гарні вчинки, доброту, старанність та смиренність кожен вихованець Дитячої духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі отримав солодкий сюрприз від святого Миколая, що приходив у гості до дітей.

Колектив недільної школи вдячний Благодійний фонд "Духовна освіта" в особі її керівника Юрія Олександровича Бірюченка, який допоміг організувати солодощі дітям і свято в цілому.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ