feed-image
Українська

#ПОДІЯ | ТРОЇЦЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА

СМК собор - Новини

У переддень Святої Трійці ми маємо батьківську поминальну суботу. Цього дня поминають померлих. Особливу увагу приділяють тим, у кого не залишилося родичів, які могли б поминути їх в інші дні.

Маємо пам'ятати, що наша молитва за упокій перш за все ґрунтується на усвідомленні безсмертя людської душі і надії на Господнє милосердя.

Оскільки Господь неодноразово через слова Священного Писання зауважує, що Він є Бог не мертвих, а Бог живих. Перед Богом усі живі. Водночас ми чітко прочитуємо в Священному Писанні слова про те, що Господь прийде судити живих і мертвих. І якраз в надії на той кінцевий Суд, який подекуди в Священному Писанні називається Страшним Судом, ми і надіємося на Господнє милосердя, і тому звершуємо наші молитви за упокій.

Також особливе значення для спочилих має милостиня. Вона може бути різною: допомога, тому, хто опинився в біді, втішання чи поміч хворому. З ними можна поговорити, подати їм те, чого вони потребують, і попросити, щоб помолилися за душу спочилого християнина.

І нехай Всемилостивий Бог упокоїть душі спочилих християн, а нас спасе і помилує!

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити