feed-image
Українська

Духовна молодіжна недільна школа

Семінар для молоді: "Бог і ми" (фото)

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

Молодь Духовної недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира весь рік живе мрією мати можливість вкотре побувати на традиційному  виїзному православному семінарі.

Дякуючи Богу та благодійникам мрія збулась і група молоді в кількості 45 чоловік в період з 30 січня по 3 лютого 2013 р.  навчалась, спілкувалась,  зростала в дусі на семінарі, який проходив в селі Волошки Рівненської  області серед мальовничої зимової  природи та затишного проживання.

 

Різдвяні вечорниці – «З Україною в серці» (фото)

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

Щедрий вечір, добрий вечір!

Усю красу  українських  традицій святкування Різдва Христового продемонстрували учні Духовної молодіжної недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира  14 січня 2013 року.

 

ПО ПРАЦІ - МИЛИЙ ВІДПОЧИНОК

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

Духовна  молодіжна недільна школа Свято-Михайлівського кафедрального собору  з червня по серпень,  п’ять змін, перебувала в трудовому і водночас оздоровчому таборі с.Богданівка поблизу Житомира.

Молодь працювала над благоустроєм  території свого духовно-оздоровчого  комплексу в мальовничому куточку житомирського Полісся.

Рубали чагарники, рівняли площадки, складали дрова, допомагали будівельникам, але будь-яка робота була в радість. Оскільки,  вона  під силу молодим, потім допомагає завершити зведення табору для дітей та молоді і змінювалась  змістовним відпочинком: іграми і забавами, розмовами біля ватри, піснями та спільними  молитвами.

Поруч з молоддю незмінно був їх духовний наставник і вчитель о.Богдан. Отець і молодь буди свідомі того, що Бога можна і треба шукати  і в повсякденному житті,  працюючи   з любов’ю   та  з відчуттям Божої присутності,  тоді праця приносить задоволення   і скеровує молодь до добра.

О, скільки насолоди, радості і захоплення  мали  учні  молодіжної  школи, коли в нагороду за працю отримали змістовне дозвілля, бо з 19 – 21 жовтня подорожували    по визначних місцях  Західної України   з  відвіданням  християнських святинь,  оглядинами цікавих  історичних місць, мистецьких та  культурних пам’яток   м. Львова.

Як кажуть: "По праці - милий відпочинок".


 

Поїздка молодіжки до Львова

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

19 -21 жовтня 2012 р.Б відбулася паломницька поїздка до Львова за участю Духовної молодіжної недільної школи. Під час якої молодь відвідала храми,  зокрема собор св.Юра, де знаходиться копія Туринської плащаниці. Також однією із цілей поїзки було відвідання стародавніх замків Львівщини (Олесько, Підгірці)...

 
Більше статтей...