feed-image
Українська

ПО ПРАЦІ - МИЛИЙ ВІДПОЧИНОК

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

Духовна  молодіжна недільна школа Свято-Михайлівського кафедрального собору  з червня по серпень,  п’ять змін, перебувала в трудовому і водночас оздоровчому таборі с.Богданівка поблизу Житомира.

Молодь працювала над благоустроєм  території свого духовно-оздоровчого  комплексу в мальовничому куточку житомирського Полісся.

Рубали чагарники, рівняли площадки, складали дрова, допомагали будівельникам, але будь-яка робота була в радість. Оскільки,  вона  під силу молодим, потім допомагає завершити зведення табору для дітей та молоді і змінювалась  змістовним відпочинком: іграми і забавами, розмовами біля ватри, піснями та спільними  молитвами.

Поруч з молоддю незмінно був їх духовний наставник і вчитель о.Богдан. Отець і молодь буди свідомі того, що Бога можна і треба шукати  і в повсякденному житті,  працюючи   з любов’ю   та  з відчуттям Божої присутності,  тоді праця приносить задоволення   і скеровує молодь до добра.

О, скільки насолоди, радості і захоплення  мали  учні  молодіжної  школи, коли в нагороду за працю отримали змістовне дозвілля, бо з 19 – 21 жовтня подорожували    по визначних місцях  Західної України   з  відвіданням  християнських святинь,  оглядинами цікавих  історичних місць, мистецьких та  культурних пам’яток   м. Львова.

Як кажуть: "По праці - милий відпочинок".


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ