feed-image
Українська

Семінар для молоді: "Бог і ми" (фото)

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

Молодь Духовної недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира весь рік живе мрією мати можливість вкотре побувати на традиційному  виїзному православному семінарі.

Дякуючи Богу та благодійникам мрія збулась і група молоді в кількості 45 чоловік в період з 30 січня по 3 лютого 2013 р.  навчалась, спілкувалась,  зростала в дусі на семінарі, який проходив в селі Волошки Рівненської  області серед мальовничої зимової  природи та затишного проживання.

Запитавши в молоді і наставника для чого потрібний такий захід і як часто він проводиться,  вони відповіли: «Семінар у Волошках це просто Дещо! Тут повністю змінюється твій світогляд. Ти розумієш наскільки ти важливий для Бога і як сильно він тебе любить. Це поштовх, який спонукає замислитись над власним життям та своїми вчинками. Уроки о. Богдана Бойко є дуже повчальними і цінними.  Адже ти вивчаючи Святе письмо, обговорюючи його, а головне розуміючи, відкриваєш для себе Божу Волю, хочеш служити Богові і спасти власну душу. Дуже хочеться зберегти цю атмосферу гармонії, спокою і любові в своєму серці і поділитися нею з усім світом. Дякую Богу за можливість і шанс змінити себе!!!».

В пам'яті кожного залишається  безціннi знання, отриманi в ході змістовних уроків, лекцій, круглих столів та відповідей на запитання, які зумів донести до молодих сердець о.Богдан Бойко – настоятель собору, вчитель і духовний наставник, близький друг  для кожного учасника семінару і молодіжної  школи собору.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ