Українська

АНОНС: Молебень перед початком навчання дітей

СМК собор - Анонси

Дорогі у Христі брати і сестри!

Перед початком нового навчального року у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира з 31 серпня по 2 вересня будуть служитися молебні перед початком навчання дітей.

У пятницю 31 серпня після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 8.00, духовенство собору служитиме молебень перед початком навчання дітей о 9.20.

У суботу 1 вересня після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 9.00, також духовенство собору служитиме молебень перед початком навчання дітей о 10.20, а в неділю 2 вересня молебень перед навчаням відбудеться після Божественної Літургії о 07.00 та 10.00.

На молебні священнослужителі разом з вірянами молитимуться і проситимуть у Всесильного Господа благословення для дітей та вчителів на навчання, щоб Милосердний Господь «милостиво споглянув на дітей і послав на них духа премудрості і розуміння, відкрив розум і уста, просвітив серця їхні до прийняття доброго вчення».

Запрошуємо усіх школярів та студентів з батьками спільно помолитися у нашому храмі і отримати благословення на успішне навчання.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира