Українська

АНОНС: СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ

СМК собор - Анонси

Дорогі у Христі брати і сестри!

У неділю, 28 квітня, Свята Православна Церква молитовно вшановує Світле Христове Воскресіння. З нагоди свята у Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира богослужіння відбуватимуться за наступним розкладом.

У Велику суботу, 27 квітня, о 8 годині ранку буде служитися вечірня з Божественною Літургією Василія Великого. О 13 годині розпочнеться освячення пасок і великодніх кошиків. Освячення буде відбуватися на подвір’ї храму до 23 години. О 23.30 розпочнеться святкова Пасхальна Всенічна, що складається з Полунушноці, Пасхальної Ранньої, Пасхальних Часів та Божественної Літургії Іоана Золотоустого. Після звершення Літургії буде освячення пасок.

У неділю, 28 квітня, о 8 годині ранку розпочнеться Божественна Літургія Іоана Золотоустого. Після Літургії буде освячення пасок. О 15 годині запрошуємо долучитися до спільної молитви за Україну. Вечірнє святкове богослужіння буде відбуватись о 17 годині.

Духовенство та громада Свято-Михайлівського кафедрального собору щиро запрошує усіх православних християн взяти участь у святкових Пасхальних богослужіннях і разом у молитві зустріти Світле Христове Воскресіння!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира