Українська

АНОНС: Богослужіння у день Вознесіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа

СМК собор - Анонси

Дорогі брати і сестри у Христі!

У 40-вий день після Світлого Христового Воскресіння уся повнота Православної Церкви святкує подію Вознесіння Господнього. Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році.

Згідно із текстами Нового Завіту, Вознесіння Господнє – день, коли Ісус Христос вознісся на Небо і сів праворуч Отця. Ісус Христос явився своїм учням в Єрусалимі та звелів чекати пришестя Святого Духа. Він піднявся з учнями на гору Єлеонську, де востаннє благословив їх і вознісся на небо.

Напередодні свята, у середу ввечері, 5 червня, у Михайлівському кафедральному соборі о 17 годині буде служитися святкове вечірнє богослужіння з чином благословення хлібів, вина та олії.

У день свята, 6 червня, у нашому храмі будуть звершені дві святкові Божественні Літургії: о 7 годині, та о 10 годині. Пізню Літургію очолить керуючий Житомирською єпархією, Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Щиро запрошуємо усіх православних християн взяти участь у святкових богослужіннях і у молитвах та святкових піснеспівах прославити Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа!

Богові нашому слава навіки віків! Амінь.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 
РІЗДВО 2020
ЗНАЙТИ