Українська

АНОНС: Богослужіння у день Різдва Христового

СМК собор - Анонси

Дорогі брати і сестри!

7 січня Свята Православна Церква молитовно згадуватиме подію Різдва Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. До цієї події православні християни готуються під час Різдвяного посту та молитви, беручи безпосередню участь у Таїнствах Сповіді та Святого Причастя.

Напередодні свята, 6 січня, у день Навечір’я Різдва Христового у Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира о 16:00 годині буде служитися святкове велике повечір’я та утреня з чином благословення хлібів, вина та олії. О 23 годині у малому храмі собору розпочнеться святкове Всенічне богослужіння.

У день свята, 7 січня, у нашому храмі будуть звершені дві святкові Божественні Літургії: о 06:45 годині та о 09:00 годині ранку. Пізню Літургію  очолить керуючий Житомирською єпархією, Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Запрошуємо усіх православних християн взяти участь у святкових богослужіннях і достойно вшанувати та прославити у колядках та молитвах Всемогутнього і Милосердного Господа у день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! - СЛАВИМО ЙОГО!