Українська

АНОНС: ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ

СМК собор - Анонси

На останньому тижні перед Великим постом православні припиняють вживання м’яса. Оскільки ця седмиця в церковному календарі — загальниця, в середу та п’ятницю посту немає: дозволяється вживати яйця, рибу, молочні продукти.

Під час цих сімох днів православні відвідують своїх друзів і родичів та взаємно просять вибачення за всі провини й образи. "Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець." (Мф. 6:14)

Звичайно, зробити це неформально – важко, і, як влучно сказав один психолог, прощення – це не вимовлене слово, але довгий і непростий шлях. Та нам вкрай необхідно хоча б його розпочати, адже тільки це дозволить нам з чистим сумлінням читати слова молитви Господньої – «І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим».

Перед початком періоду Великого посту Церква закликає своїх вірних до взаємного прощення, що є обов’язковою умовою прощення гріхів Богом. Тому напередодні першого дня постук в сиропусну неділю звершується особливе богослужіння – вечірня із чином прощення.

В нашому храмі ця служба відбудеться 1 березня о 16.00 годині. Запрошуємо усіх наших парафіян до спільної молитви.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира