Українська

АНОНС: Читання покаянного канону Андрія Критського в Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира

СМК собор - Анонси

11 березня 2019 року розпочинається Великий піст – період, коли ми говінням та молитвою зможемо здолати слабкості чи проблеми нашого життя. У дні Чотиридесятниці, всім нам, необхідно очистити  наші тіла й думки покаянням та  добрими справами, аби з чистим серцем,  великою радістю та вдячністю Богу зустріти Великдень.

У перші чотири дні Великого посту  читається особливий Покаянний канон, який вважається перлиною Православного Богослужіння, автором якого є святий преподобний Андрій Критський. Саме читанням цього розчуленого зову душі прп. Андрія  Матір-Церква відкриває нам ворота Святої Чотиридесятниці. У перші чотири дні Великого Посту цей канон ділиться на частини і читається на Великому повечір’ї, а на Утрені в четвер п’ятої седмиці читається повністю.

Отже, з 11 – 14 березня о 17.00 Велике Повечір’я з читанням Покаянного канону Андрій Критський у Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира очолить єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужіні соборного духовенства.

Усіх жителів та гостей міста запрошуємо до спільної молитви у Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Житомира, який знаходиться за адресою: вулиця Київська 18. Зі всіма питаннями можна звертатись за телефоном (0412) 22-18-21, або надсилати свої листи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира