Українська

#АНОНС | ТРОЇЦЬКА ПОМИНАЛЬНА СУБОТА

СМК собор - Анонси

Напередодні Святої Тройці Православна Церква України молиться перед Господом за своїх від віку спочилих рідних. Цей день має назву "Троїцька поминальна субота", яка починається з вечора п'ятниці спеціальною поминальною службою, - парастасом. Парастас перекладається з грецького, як клопотання.

У Троїцьку суботу звершується поминальне богослужіння, а після Божественної літургії - вселенська панахида.

З цієї нагоди у нашому Свято-Михайлівському кафедральному соборі у п'ятницю та суботу відбудуться богослужіння за наступним розкладом:

- в п’ятницю, 2 ЧЕРВНЯ о 17:00 відбудеться вечірня та утреня з акафістом за упокій померлих;

- в суботу, 3 ЧЕРВНЯ після закінчення Божественної Літургії буде звершена панахида за усіх від віку спочилих православних християн, за жертв Голодомору, політичних репресій, жертв Чорнобильської катастрофи, Героїв Небесної Сотні, усіх загиблих українських військових, які героїчно загинули в України під час військового протистояння і віддали власне життя за Незалежність та мир нашої Батьківщини.

!!ВАЖЛИВО!!

Поминальна панахида відбудеться у дворі собору за малим храмом одразу після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 9:00 ранку, просимо з розумінням статися до таких вимушених дій та після служби організовано виходити на вулицю.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира