Українська

АНОНС: 163 роки від дня заснування Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира

СМК собор - Анонси

У четвер, 21 листопада, наш собор відзначатиме храмове свято (163 р.) - Собор Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безтілесних.

Архистратиг Михаїл, ім’я якого означає «Хто, як Бог?» або «Хто рівний Богові?» є вождем Небесних сил, тому і називається Архистратигом, тобто чиноначальником сил Господніх. Це свято носить назву собору, тому що у цей день прославляються усі безтілесні Сили Небесні.

У середу, 20 листопада, о 17 годині відбудеться святкове вечірнє богослужіння, яке очолить Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні  єпископа Володимир-Волинський та Турійський Матфей, єпископа Ужгородський і Хустський Кирила а у четвер, 21 листопада, будуть служитися дві Божественні Літургії Святого отця нашого Іоана Золотоустого.

Початок ранньої Літургії о 7 ранку.

Початок пізньої Літургії о 10 ранку, яку очолить Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні  гостей та духовенства єпархії.

Щиро запрошуємо усіх житомирян та гостей міста взяти участь у святкових богослужіннях і молитовно разом з нами розділити радість свята та прославити Архистратига Божого Михаїла з усіма Силами Небесними!

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира