Українська

АНОНС: СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ ОНЛАЙН

СМК собор - Анонси

Дорогі у Христі брати і сестри!

У неділю, 19 квітня, Свята Православна Церква молитовно вшановує Світле Христове Воскресіння.

Цього року Господь випробовує нашу віру, а тому кожен з нас має ще наполегливіше молитися та ні в якому разі не втрачати надію. Наша країна, як і практично весь світ, перебуває у стані жорсткого карантину, який на превеликий жаль зачіпає і найсвітліший день православного року - Світле Воскресіння Господнє.

Тож цьогоріч ми не матимемо змоги особисто привітати один одного вигукуючи “Христос Воскрес! Воістину Воскрес”, але свято прийде і його суть набагато глибша. Важлива наша молитва, спільна молитва у цей визначний день.

З благословення Преосвященного єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, у Пасхальну ніч, буде звершено онлайн трансляцію із головного храму Житомирсько - Овруцької єпархії - Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

Щиро запрошуємо всіх у Христі вірних долучитися до Великоднього богослужіння за допомогою онлайн трансляції на Facebook каналі нашого храму та YouTube сторінці.

Трансляція розпочнеться 18 квітня 2020 року о 23:30 і триватиме до 3:00 години ночі.

Також святкове богослужіння буде транслюватися на інформаційному сайті Житомир.info, телеканалі Союз-TV та на телеканалі UA: Житомир.

Нагадуємо, у зв'язку із карантином Православна церква України закликає вірян дистанційно брати участь у богослужіннях, а у Великодню ніч не йти до храмів освячувати пасочки.

Будьте здорові та бережіть себе!

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира