Українська

АНОНС: Читання Страсних Євангелій

СМК собор - Анонси

Дорогі брати і сестри, останній тиждень перед Воскресінням Господнім особливо важливий для нас. Кожен його день ми проживаємо з великою скорботою, адже Ісус Христос у цей час готує себе до жертовної смерті заради нашого спасіння у Царстві Небесному.

У Великий Четвер Страсного тижня відбулася остання вечеря Христа - Таємна Вечеря, на якій Ісус Христос запровадив Таїнство Євхаристії.

В цьому році віруючі всього світу відзначатимуть Великий або Чистий четвер 16 квітня, починаючи з якого протягом трьох днів всі церковні служби будуть присвячені спогадам про земні страждання Господа нашого Ісуса Христа.

  • Ввечері Страсного четверга в Свято-Михайлівському кафедральному соборі о 17:00 годині єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолить Утреню з читанням 12 Страсних Євангелій. (посилання на трансляцію)

Ми закликаємо вірних у Христі у цей Великий день залишатися дома і долучатися до Богослужіння через ОНЛАЙН-трансляцію на наших офіційних сторінках у соціальних мережах.

  • Окрім того, нагадуємо, що Великоднє Богослужіння, яке розпочнеться 18 квітня о 2️3:30 також буде транслюватися на наших сторінках, а також у прямих ефірах телеканалів “Союз-ТВ”, “UA: Житомир” та на сайті інтернет видання “Житомир.info”.

У цей важкий час головне молитва, яка має таку ж силу дома як і у храмі. Бережіть себе та своїх рідних.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира