Українська

АНОНС: СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ

СМК собор - Анонси

Дорогі брати і сестри, наша Свята Православна Церква готується зустріти найсвітліший день року - Воскресіння Господнє. Це свято сповнене світлом і любов'ю і є одним з найулюбленіших, і найшанованіших свят всіх вірних у Христі.

Зазвичай зустрічаємо ми його у колі нашої великої православної родини на Великодньому Богослужінні, де весело і радісно вигукуємо один одному “Христос Воскрес! Воістину Воскрес” і це є правильно і добре.

Проте цьогоріч ситуація у світі вимагає бути відповідальними не лише за своє життя, а й за життя інших. А тому на Великдень ми маємо залишатися дома і молитися ще сильніше. Молитися на спільному Богослужінні, яке можливе завдяки ОНЛАЙН-трансляції:

Отож, Великоднє Богослужіння у нашому Свято-Михайлівському кафедральному соборі розпочнеться 18 квітня о 23:30. Від початку і до самого кінця воно буде транслюватися на наших сторінках у соціальних мережах, а також у прямих ефірах телеканалів Союз-ТВ”, UA: Житомир та на сайті інтернет видання Житомир.info.

Пам’ятаймо свячена паска і крашанки - це ще не Великдень. У цей святий день найголовнішою залишається наша молитва. Господь посилає нам лише ті випробування, які ми можемо витримати. Молімося разом дома, бережемо себе та своїх рідних.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира