Українська

АНОНС | Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

СМК собор - Анонси

19 серпня Православна церква святкує Преображення Господнє.

Історія цього свята описана трьома апостолами: Матфеєм (17: 1-6), Марком (9: 1-8) та Лукою (9: 28-36), крім Іоана Богослова. Розповідь про Преображення Господа у всіх трьох євангелістів є подібною за змістом та описом обставин.

Це свято улюблене для багатьох українців, яке нагадує нам про необхідність преображення наших душ, укріплення у вірі та відкинення від себе всього зайвого, щоб колись удостоїтися визнання гідних плодів своєї духовної праці.

З нагоди цієї події, 19 серпня, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбудеться дві Божественні Літургії.

Початок ранньої Літургії о 06:45 ранку яку очолить настоятель собору митрофорний протоієрей   о. Богдан Бойко. Пізня Літургія розпочнеться о 09:00 годині яку очолить Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Після завершення кожної Літургії буде звершено чин освячення плодів, принесених парафіянами.

18 серпня, увечері о 17 годині буде служитися святкове вечірнє богослужіння з чином благословення хлібів, вина та олії.

Нагадуємо, що також у ці дні триває Успенський піст, який встановлений Православною Церквою на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Незважаючи на те, що Успенський піст – найкоротший у році, він вважається одним із найсуворіших, поступаючись лише Великому посту. Меню Успенського посту виключає м’ясо та м’ясні вироби, рибу, морепродукти, яйця і молочні продукти.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира