Українська

АНОНС| Свято-Михайлівському кафедральному собору 164 роки від дня освячення!

СМК собор - Анонси

21 листопада увесь православний світ відзначатиме Собор Архистратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безтілесних. Для нашого собору це і храмове свято, ось вже 164 роки він носить ім'я архистратига.

Цей день є головний із свят на честь святих Ангелів. Він присвячений святому Архистратигу Михаїлу, начальнику воїнства небесного. Архистратиг Михаїл, ім’я якого означає «Хто, як Бог?» або «Хто рівний Богові?» є вождем Небесних сил, тому і називається Архистратигом, тобто начальником сил Господніх. Собор носить назву свята, саме на честь архистратига Михаїла і було освячено новозбудований храм у далекому 1856 році.

У п'ятницю, 20 листопада, о 16:45 годині відбудеться святкове Всенічне бдіння, а 21 листопада, буде дві Божественні Літургії Святого отця нашого Іоана Золотоустого.

Початок у суботу ранної Літургії о 06:45 ранку та о 9:00, яку очолить Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні соборного духовенства та гостей.

Громада Свято-Михайлівського кафедрального собору закликає у ці дні до щирої молитви кожного християнина. Також 21 листопада буде можливість долучитися до служби ОНЛАЙН, деталі згодом!


Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира