Українська

Протоієрей Василь Загнибіда

СМК собор - Духовенство

Загнибіда Василь Григорович

народився 14 січня 1986 року, в селі Устечко, Кременецького району, Тернопільської області.

1993 - 2001 рр. навчання в Устечківській школі.

2001 - 2003 рр. продовжив навчання в Кременецькому ліцеї.

2003 р. - вступ до Київської Духовної Семінарії.

2007 р. - переведений на заочне навчання.

21 січня 2007 року був висвячений в сан диякона в Житомирській єпархії.

26 жовтня 2008 року прийняв сан священника.

10 квітня 2017 року, був піднесений до сану протоієрея.

Одружений, виховує двох синів.

 
ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ