Українська

До Києва за враженнями! (ФОТО)

СМК собор - Михайлівська Недільна школа

До Києва за враженнями цими вихідними їздили учні Михайлівської недільної школи. Екскурсія відбулася з благословення настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору та духовного наставника учнів школи о. Богдана Бойко, який впевнений, що духовно дитина може розвиватися лише пізнаючи світ сповна.

Перша зупинка - захоплююча екскурсія у світ науки в інтерактивний простір «Музей Науки», що на ВДНГ, де кожен міг відчути себе вченим та випробувати досліди на собі.

“Діти були у захваті від запропонованих можливостей музею, дві години пролетіли непомітно. Більше того їх було замало та й пізнавально було не лише дітям. Я сама залюбки випробовувала кожен експонат, адже одна справа знати щось в теорії, а зовсім інша відчути це на власному досвіді”, - говорить заступниця директорки Михайлівської недільної школи Лариса Бойко.

 

Наступна локація, розповідають у школі, була не менш захоплюючою, хоча відверто дещо складнішою для дитячого сприйняття, учні разом зі своїми наставниками відвідали Мультимедійну виставку «Чорнобиль. Подорож». Вона складається з сімох змістових блоків — від світового контексту 1986 року до розповіді про саму аварію, від історій людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986-го, до діалогу щодо подальшої долі Чорнобиля, його майбутнього. Ця виставка також діє на території ВДНГ у Києві, директорка школи говорить, що говорити і показувати дітям такі складні речі необхідно, проте тут важливо проговорювати те, що вони побачили.

 

“Дітям виставка «Чорнобиль. Подорож» дійсно далася не просто, адже сама тема не проста. Проте ми у нашій школі ми говоримо про різні речі, розкладаємо їх духовні складові. І тут важливо зрозуміти, що чорнобиль сьогодні стає символом життя, яке завжди перемагає. А ми християни віримо, що Господь нас супроводжує по життю, Він завжди дарує нам можливості. І саме ця виставка показує, що життя не зупинилося, а життя триває в супереч”, - наголошує директорка школи Ніна Собкович.

 

Завершилася поїздка у Київ відвіданням Михайлівського Золотоверхого собору. Діти у храмі помолилися за свої успіхи та за здоров’я батьків, залишили записки та дізналися історію собору.

 

“Ми разом з нашими вихованцями мали можливість у Михайлівському Золотоверхому соборі і написати записочки, і помолитися. Що особливо приємно - наші діти отримали похвалу від служниць собору, які відмітили їх поведінку у храмі. Кажуть нині далеко не всі дорослі знають як поводити себе в середині церкви та наші учні були зразковими. Приємно, що наша праця у недільній школі має свої плоди”, - говорить заступниця директорки Михайлівської недільної школи Дарина Ткачук.

 

Поїздка завершилася, проте враження ще довго переслідуватимуть всіх учасників екскурсії. Кожен зміг для себе знайти ту унікальну локацію, яка надихнула та додала сили у наступних звершеннях.

 

Разом з тим розлучатися на довго з дітворою викладачі Михайлівської недільної школи не будуть, адже вже з 31 травня у школі розпочинається пришкільний табір “Стежками доброти”, де діти матимуть можливість весело та з користю розпочати літо у колі друзів. А слідом за ним розпочнеться перша зміна у літньому таборі в улюбленій Богданівці. Набір триває, тож поспішіть влаштувати дітям незабутній відпочинок разом. Деталі за номерами телефонів: 0 (68) 512 36 24 та 0 (96) 25 98 777.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

Facebook, Instagram.

© Михайлівська Недільна школа м.Житомир