feed-image
Українська

Новини

Архієпископ ЄВСТРАТІЙ: «Промосковські заяви не здатні зупинити правду і логіку історії»

СМК собор - Новини

Речник Київської Патріархії поділився думками щодо причин різкого збільшення у ЗМІ Московського Патріархату негативних заяв від імені іноземних ієрархів на адресу УПЦ КП, а також висловив свої враження від тієї частини послання Президента України до парламенту, яка стосувалася церковних питань.

 

У Житомирі відбувся молебень у пам'ять загиблих журналістів

СМК собор - Новини

У третю п’ятницю вересня щороку відзначають День пам’яті українських журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки.

15 вересня 2017 року вранці у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира, з приводу цієї сумної дати, відслужили заупокійну літію за померлими журналістами Житомирщини та за тими, хто віддав своє життя за Правду. Панахиду  звершив, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, клірик собору протоієрей Валерій Корзун.

 

Молебень перед навчанням дітей духовної недільної школи (ФОТО)

СМК собор - Новини

10 вересня 2017 року, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбувся молебень перед навчанням дітей та викладачів духовної недільної школи, який відслужив настоятель собору митрофорний протоієрей  о. Богдан Бойко у співслужінні диякона Василя Солонинки.

Після молебнню діти зустрілися зі своїми викладачами і отримали інформацію стосовно розкладу занять та інших організаційних питань.

 

Богдан Бойко: «Я-українець, а тому людина вільна»

СМК собор - Новини

Інтервю зі священослужителем – є досить складною темою навіть для досвідченого журналіста. Бо ж духовне і мирське поєднати важко. І все ж таки, ми ризикнули. Cьогодні наш гість – настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко. Що являє собою ця людина без ряси? Якою логікою керується в цьому світі і що цікавого можна почути від нього, крім традиційної проповіді? Діалог із священиком вийшов  цікавим і неочікуванним.

 

Відбувся молебень перед новим навчальним роком (ФОТО)

СМК собор - Новини

29 серпня 2017 року, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбувся молебень для викладачів духовної недільної школи, який відслужив настоятель собору митрофорний протоієрей  о. Богдан Бойко з кліриками храму.

 

Настоятелю Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира»

СМК собор - Новини

«Я лише маленький гвинтик цієї великої громади»

Саме такими словами звернувся сьогодні, 29 серпня, на позачерговій сесії Житомирської міської ради  настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко до присутніх. На сьогоднішньому пленарному засіданні депутати проголосували за присвоєння йому звання «Почесний громадянин міста Житомира».

 
Більше статтей...
ЗАПРОШУЄМО
ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ