feed-image
Українська

Останній дзвоник недільної школи (ФОТО ВІДЕО)

СМК собор - Новини

Цими днями у стінах духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира продзвенів останній дзвоник. 23.05.17 р. відбулися заключні збори вчителів школи, на яких були підведені підсумки навчального року та визначені задачі на наступний. У школі 40 вчителів, які жертовною працею з дітьми служать на славу Ісуса Христа.

Також, згідно традиції духовної школи, 20-21 та 27 травня 2017 року з благословіння Преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія відбулися весняні виїзди до лісу під назвою «День здоров'я». У ці дні понад триста дітей мали змогу активно провести свій час з батьками та вчителями на природі.

День здоров'я розпочався з молитви у храмі. Під час молебню діти та викладачі піднесли подячні молитви Богу за минулий навчальний рік та попросили благословення на відпочинок.

Прибувши до лісу, завуч та спортивний інструктор ознайомили дітей з технікою безпеки та правилами поведінки у лісі й роздали спортивний інвентар. Діти та дорослі провели незабутній день на природі і отримали масу задоволення. На такій мажорній ноті завершився ще один навчальний рік у недільній школі Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомира.

Більше фото можна знайти тут: facebook


Dim lights


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ