feed-image
Українська

Оновлене дитяче психоневрологічне відділення (ФОТО)

СМК собор - Новини

На Житомирщині відкрили оновлене дитяче психоневрологічне відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1. Відкриття було присвячено до Міжнародного дня захисту дітей, який святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 р. у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Дитинство - той період життя, який формує, сприяє здоров’ю, успішності людини в подальшому житті. Проте в світі живуть діти для яких дитинство не є безтурботним і щасливим – це діти з особливими потребами. Вчасна допомога таким дітям, реабілітація, лікування, допомагають їх соціалізації та забезпечують повноцінне функціонування у суспільстві.

Сьогодні відбулося відкриття відділення на 42 ліжка у с. Зарічани за участю голови обласної ради Володимира Ширми та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути та голови піклувальної ради настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдана Бойка, який подарував відділенню ікону Пресвятої Родини.

За даними головного лікаря закладу, на психіатричному обліку стоїть майже 7 тисяч дітей, що складає 3 відсотки від усього дитячого населення області. Щороку у відділенні лікується 700 дітей, переважно діти сільської місцевості.

Більше фото можна знайти тут: facebook


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ