feed-image
Українська

Святкування дня Державного Прапору України

СМК собор - Новини

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора України. Свято щорічно відзначається напередодні Дня Незалежності України.

Цього дня з благословіння Преосвященнійшого Єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира прот. о. Богдан Бойко взяв участь в заходах з нагоди Дня Державного прапору на території Північного регіонального управління Держприкордонслужби України та в Житомирській військовій частині Національної гвардії.

Учасники заходу виконали Гімн України, під час якого підняли синьо-жовтий стяг, а також отець Богдан разом з військовослужбовцями, які є гордістю України помолилися за мир у нашій державі та звільнення від нашестя чужинців і ворогів. Молилися також за звільнення полонених та швидке одужання поранених, покалічених через військову агресію Росії.

День Державного прапора України традиційно святкується 23 серпня. У серпні 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

Синьо-жовте поєднання кольорів остаточно оформилося як єдине національне на початку XX ст. Символами України в новітньому їх трактуванні є безхмарне небо як символ миру - синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку - жовтий колір.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ