feed-image
Українська

У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова вшанували пам’ять жертв Голодомору

СМК собор - Новини

25 листопада Україна вшановує жертв голодомору 1932–1933 років. Це був акт геноциду українського народу, здійснений комуністичним режимом, шляхом організації штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат.

У зв’язку з цим, у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулись жалобні заходи. Курсанти навчального закладу приєднались до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті». З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія та на запрошення командування військовий інститут цього дня відвідав клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира ієрей Іоан Сопронюк.

На початку заходу до курсантів звернувся Заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу морально-психологічного забезпечення, полковник Наконечний Володимир Дмитрович. Після короткого історичного екскурсу він закликав курсантів запалити свічки та вшанувати жертв цієї трагедії хвилиною мовчання й молитвою.

Заупокійну літію звершив ієрей Іоан Сопронюк. Після богослужіння клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору звернувся до присутніх зі словом і закликав усіх пам’ятати жертв цієї трагедії не лише сьогодні, а завжди, і не допустити повторення подібного.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Faceboo


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РІЗДВО 2019
ЗНАЙТИ