feed-image
Українська

У Житомирі на Миколая: Укрпошта під супровід колядок ввела в обіг унікальний поштовий блок (ФОТО)

СМК собор - Новини

19 грудня 2017 року у стінах центрального відділення Укрпошти м. Житомира працівники закладу встановили експозицію поштових марок художньої серії "Краса і велич. Житомирська область". В обіг вводиться нова поштова марка берил "Апостоли Петро і Павло". Це – унікальний паралельний зросток двох кристалів берилу, покритий фігурами природного травлення. Таку назву камінь отримав тому що, видобули його в день свята Петра і Павла.

Біля галерейної було проведено і погашення (тобто введення) продукції. У цій події з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія взяв участь настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко з вихованцями недільної школи храму. Такожу заході приймали участь заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, директор Житомирської дирекції ПАТ "Укрпошта" Олександр Нечипорук. Випуск серії марок започаткувала Укрпошта ще у 2013 році. На сьогодні випущено 15 блоків та марок цієї серії, – зазначає Олександр Нечипорук. – У кожному випуску чітко прослідковується, що кожен регіон нашої країни унікальний по-своєму і славиться власними визначними архітектурними пам'ятками".

Отець Богдан привітав присутніх з різдвяними та новорічними святами, а вихованці Духовної недільної школи заспівали українських колядок. Представниками обласної ради, Укрпошти і митцями, котрі взяли участь у творчому проекті, були підписані необхідні документи, що відтепер засвідчують нормативність нових поштових марок.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира за матеріалами : zhitomir-online

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РІЗДВО 2019
ЗНАЙТИ