feed-image
Українська

Духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору на чолі з єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм привітали Святійшого Патріарха Філарета з Різдвом Христовим (ФОТО, ВІДЕО)

СМК собор - Новини

12 січня 2018 року, священнослужителі Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира, на чолі з керуючим Житомирською єпархією єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм, привітали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з величним святом Різдва Господа і Спаса нашого Ісуса Христа.

Владика побажав Предстоятелю української Церкви довгих років життя і продовжити мудро вести українську паству на шляху до Царства Небесного та утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Хор духовенства кафедрального собору виконав декілька різдвяних колядок. Патріарх подякував за привітання. Предстоятель Церкви, відзначив важливість та історичне значення колядок для українського народу і  благословив усіх присутніх, вручив різдвяні подарунки. На завершення Святійший Патрірх Філарет з архіпастирем Житомирщини та духовенством Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира зробили спільне фото на пам'ять про святкову зустріч.

Dim lights

Більше фото можна знайти тут: facebook

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РІЗДВО 2019
ЗНАЙТИ