feed-image
Українська

ВІДБУЛИСЯ ЄПАРХІАЛЬНІ ЗБОРИ В ДУХОВНІЙ ДИТЯЧІЙ НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ

СМК собор - Новини

29 травня 2018 року, у дитячому храмі святого Георгія Побідоносця, що знаходиться у приміщені Духовної дитячої недільної школи, що діє при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира, під головуванням єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, відбулися збори духовенства Житомирської єпархії.

Перед початком зборів священнослужителі проспівали молитву «Царю небесний». Владика Паїсій розповів священнослужителям про стан справ у єпархії про діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату у сучасних умовах у ввіреній йому єпархії та поділився думками щодо очікуваного об’єднання Православ’я в Україні. Згодом керуючий єпархією відзначив благочинних сертифікатами про участь у семінарі, а секретарю єпархії та духовенству Свято-Михайлівського кафедрального собору подякував за допомогу в організації заходу та нагородив благословенними грамотами.

Під час зборів священнослужителі мали змогу вирішити питання щодо церковного життя парафій, а також отримати відповіді на поставлені запитання щодо життя Церкви.

Завершились збори співом молитви «Достойно є» та спільним фото.

Більше фото можна знайти тут: facebook, smk_sobor_zt, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ