feed-image
Українська

Вселенський Патріарх Варфоломій: Я знаю все про чорну пропаганду Москви

СМК собор - Новини

На сайті ORTHODOXIA.INFO опубліковано переклад цитат Патріарха Варфоломія з його виступу на засіданні міського правління грецької діаспори в Константинополі.

У чіткому посланні до Росії Вселенський Патріарх Варфоломій заявив, що не збирається відступати не дивлячись на тиск щодо українського церковного питання.

Виступаючи на засіданні міського правління грецької діаспори в Константинополі, присвяченому 150-річчю від дня заснування громади Ферікой, Патріарх прояснив, що привілеї Вселенського Патріархату засновані на рішеннях і канонах Вселенських Соборів і є обов'язковими для всіх в Православ'ї.

«Подобається це чи ні нашим російським братам, рано чи пізно вони послідують рішенням, які прийняв Вселенський Патріарх, тому що у них немає іншого вибору», сказав однозначно Патріарх Варфоломій, який, користуючись нагодою, сказав грекам Константинополя, що він прекрасно знає про «добре оплачувані статті» і про «чорну пропаганду» з російської сторони, яка спрямована проти Вселенського Патріархату.

І посміхаючись помітив: «Бог дав нам два вуха, щоб слухати з усіх боків».

Це, напевно, перший раз, коли Вселенський Патріарх «приймає виклик» Москви щодо українського питання, підкреслюючи, що «наші брати слов'яни не можуть терпіти першість Вселенського патріархату і нашої нації в Православ'ї».

Ви можете подивитися виступ Патріарха Варфоломія за наступним посиланням: https://orthodoxia.info/news

За інформацією https://cerkvarium.org

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ