feed-image
Українська

День народження архіпастиря

СМК собор - Новини

11 лютого 2019 року, у понеділок Православна Церква відзначає перенесення мощей священномученика Ігнатія Богоносця. У цей день свій День народження святкує єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. З нагоди свята у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулось урочисте богослужіння.

Святкову Божественну літургію очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишенський Олександр, архієпископ Житомирський і Поліській Володимир та єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. За богослужінням архієреям співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин, духовенство Житомирської єпархії та священнослужителі з інших єпархій, які прибули привітати владику.

Завершилось богослужіння подячним молебнем.

Після богослужіння очільника Житомирської єпархії привітали архієрії, які прибули розділити молитовно радість торжества.

Митрополит Олександр подарував єпископу Паїсію ікону святителя Луки Кримського.

Також, від імені духовенства Свято-Михайлівського кафедрального собору та його  громади, єпископа Паїсія привітав настоятель храму митрофорний протоієрей Богдан Бойко та побажав архіпастирю мудрості, терпіння у його архієрейському служінні і попросив у владики молитовного заступництва за ввірену йому паству.

Після привітань кліру владику Паїсія вітали з днем народження віряни, які прибули до храму розділити радість свята та піднести молитви до Спасителя за свого архіпастиря.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомир


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ