feed-image
Українська

Молитовний сніданок у Житомирі (ФОТО)

СМК собор - Новини

Сьогодні, 31 травня, у Житомирі на громадському просторі головної пішохідної вулиці міста – Михайлівської - відбувся Молитовний сніданок. У заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, Року сім’ї в Україні, взяли участь близько 200 осіб: Почесні громадяни Житомира, представники релігійних конфесій, міської та обласної влади, депутатського корпусу, іноземного та місцевого бізнесу, підприємств, установ та організацій, громадських об’єднань, ректори ВНЗ міста, військовослужбовці, ЗМІ.

У заході взяли участь єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій та настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Богдан Бойко та секретар Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Учасники заходу разом молилися за Перемогу і Мир в Україні, повернення українських земель, за військовослужбовців, усіх поранених і полонених, за лідерів та владу України, за сиріт, людей з особливими потребами, сім’ю в Україні, молодих лідерів, ефективну систему освіти, благословенні України.

Молитовний сніданок у Житомирі завершився виступом Зразкового хору «ГЛОРІЯ» музичної школи № 1 ім. Бориса Лятошинського.

«Такі спільні молитви додають сили, енергії, духу, об’єднують і найголовніше – дають можливість чути один одного», - сказав міський голова Сергій Сухомлин, відкриваючи захід. (посилання на попередній матеріал)

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

за матеріалами прес-служби Житомирської Міської Ради

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ