feed-image
Українська

Архієрейське богослужіння у день пам’яті Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа (ФОТО)

СМК собор - Новини

6 червня 2019 року, у 40-ий день після Світлого Христового Воскресіння, уся повнота Православної Церкви святкує Євангельську подію Вознесіння Господнього.

Сьогодні ми згадуємо ту подію, коли Спаситель востаннє промовив своїм учням: «Мир вам!», а потім дав настанову: «Йдіть же навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, навчаючи їх додержувати всього, що Я заповів вам; і ось, Я з вами по всі дні до кінця віку», про що розповідається у Святому Письмі. Подія Вознесіння Господнього докладно описується в Євангелії від Луки і Діяннях святих Апостолів, а також коротко в Євангелії від Марка.

Вознесіння Господнє - день, коли Христос вознісся на Небо і сів праворуч Отця. Після Свого Воскресіння, Господь з’являвся своїм учням, розмовляв з ними та повчав їх, звелів чекати пришестя Святого Духа. Він піднявся з учнями на гору Єлеонську, де востаннє благословив їх і вознісся на небо. Близькість і постійне перебування Апостолів з Господом у період Його земного життя, спричинили після Вознесіння Христа розгублення Його учнів. Але з’явилися ангели, які повідомили, що Ісус, Який вознісся перед ними, таким самим чином знову повернеться на землю під час другого пришестя і початку Страшного Суду.

В день свята в Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулися дві Божественні Літургії  о 7:00 та 10:00 годинах. Цього дня Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі, у співслужінні соборного духовенства.

Своїм співом святкове богослужіння прикрасив Архієрейський хор під керівництвом регента Ігора Грищенка.

Особливістю богослужіння в цей день стала дияконська хіротонія, котру Владика Паїсій звершив над Павлом Кобзарем.

Після завершення літургії, владика Паїсій звернувся до віруючих зі словами настонови та розповів про значення свята Вознесіння Господнього та благословив усіх архіпастирським благословенням.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ