feed-image
Українська

101 рік соборності України (ФОТО та ВІДЕО)

СМК собор - Новини

22 січня Україна святкує День Соборності та Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), який сто років тому, у 1919 році, було проголошено.

З нагоди цього свята житомиряни у центрі міста утворили живий ланцюг у понад 1 кілометр: від Свято-Михайлівського кафедрального собору до майдану С.П. Корольова.

У цьому заході, з благословення Преосвященнішого єпископа Житимирського і Овруцького Паїсія, взяв участь секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин та настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира протоієрей о.Богдан Бойко.

 

На думку священнослужителів сьогодні українці, як ніколи, мають бути у єдності не лише з Богом, а й одні з одним.


“В нас є тіло, душа і дух, якщо вони єдині, то людина є сильною духом, сильною фізично і вона радіє цьому життю, вона будує життя і творить життя. Тому єдина Україна - це те, що має творити для своїх дітей, онуків і правнуків кожен українець. Соборна Україна для нас є дуже важливою, Захід і Схід має бути однієї думки, а також Північ і Південь, щоб у нас не було різних бажань і думок. Тому Соборність України - це важливо, ми маємо бути єдині, ми маємо будувати прекрасну Україну. І як військовий капелан скажу. Як військовий колектив великий - це велика сила, так і соборність всіх людей України - це є велика сила нашої держави”, - говорить настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей о. Богдан Бойко.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ