feed-image
Українська

Димитрівську поминальну суботу у Свято-Михайлівському кафедральному соборі (ФОТО)

СМК собор - Новини

Бог же не є Богом мертвих, а живих. Бо в Нього всі живі. (Лк. 20:38)

У суботу, 7 листопада, Свята Православна Церква встановила день молитовного згадування усіх від віку спочилих православних християн і особливо православних воїнів.

У Димитрівську поминальну суботу у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира була звершена Божественна Літургія святого отця нашого Іоана Золотоустого, яку очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні соборного духовенства.

Під час літургії підносилися заупокійні молитви за спочилих архіпастирів і пастирів, полеглих на полях бою за віру і Батьківщину, за загиблих під час подій на Київському Майдані та на Донбасі – воїнів і мирних жителів та усіх спочилих православних християн. Також була прочитана молитва про припинення епідемії.

Після літургії владика Паїсій, у співслужінні соборного духовенства, звершив панахиду за спочилими православних християн.

Завершивши богослужіння керуючий Житомирською єпархією звернувся до вірян та духовенства із архіпастирським словами, та розповів присутнім про важливість молитви за померлих.

Разом з тим, ми нагадуємо, що кожна молитва важлива і потрібна. Підносити молитву до Бога необхідно щодня перебуваючи у храмі або ж дома перед іконою, адже домашня молитва не менш сильна. Особливо у часи, які ми нині переживаємо. Короновірусна пандемія у світі – це виклик для кожного з нас, але це і можливість продемонструвати істинного християнина.

Громада Свято-Михайлівського кафедрального собору вдячна за розуміння та дотримання всіх необхідних протиепідемічних заходів. З вірою ми все переможемо, тож нехай Господь оберігає і захищає нас!

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РІЗДВО 2021
ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ