feed-image
Українська

Христос Народжується! Славімо Його! (ФОТО)

СМК собор - Новини

Настає час світлого народження Спасителя нашого Ісуса Христа, Який народився у темну ніч у вертепі й до Якого Вифлеємська зоря привела волхвів аби ті прославляли Його.

Нині за дві тисячі років кожен християнин так само велично вітає народження Господа нашого Ісуса Христа. Ми прикрашаємо свої домівки, збираємо родину за спільною молитвою і торжественно співаємо коляду. Яка прославляє цю радісну звістку по всьому світу.

У нашому Свято-Михайлівському кафедральному соборі є традиція на Різдво вітати наших прихожан також колядками. Цей рік не виключення, наш архієрейський хор, який очолює Ігор Грищенко, всі свята прославлятиме Спаса нашого.

Почути величну коляду можна буде і під час прямих трансляцій Богослужінь або протягом всього святкового періоду на наших сторінках у соціальних мережах, адже ми підготували для вас святкові вітання від хору священників собору, архієрейського хору, а також вихованців Михайлівської Недільної школи м.Житомир.

І нехай ці святкові дні будуть радісними та благословенними, а весь рік буде сповнений любов'ю до Господа нашого Ісуса Христа, Який по вірі нашій обов'язково відповість взаємністю!

Христос Народжується! Славімо Його!

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ