feed-image
Українська

Шукаємо відповіді разом! (ФОТО)

СМК собор - Новини

Кожна епоха ставить перед Христовою Церквою свої вимоги. Те, що було актуальним і затребуваним учора, вже не має попиту сьогодні, ще меншою буде його цінність завтра й надалі, але все це не матиме жодного значення, якщо ми не працюватимемо з нашою молоддю.

Розмова зі своїм наставником і духівником у потрібний час має велике значення. Такої розмови потребувала молодь Михайлівської недільної школи. Підлітковий період для них - час протиріч, вони задають питання і постійно шукають відповіді на них. Саме тому настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору і духовний наставник наших дітей о. Богдан Бойко мав відверту розмову зі своїми вихованцями.

Разом вони шукали відповіді на питання про Господа нашого і Його вплив на наші з вами вчинки, про втрату віри її віднайдення, про дошлюбні стосунки, про рай і пекло, а також вчинки від яких залежить наше праведне життя.

Такий формат розмови молоді з духовним наставником, коли сама молодь формує порядок денний, у нашій школі - гарна традиція, до якої запрошуємо долучатися молодь. Чекаємо на кожного з вас, маєте питання - озвучуйте їх аби разом знайти відповіді.

Час не стоїть на місці, змінюється світ і змінюємося ми, але цінності, які формують наше життя залишаються константними.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити