feed-image
Українська

Захист України! (ФОТО)

СМК собор - Новини

Війна триває, а українські воїни продовжують стояти на захисті кожного українця. На восьмому році війни - це не легко, саме тому так важливо щоденно молитися та підтримувати наших захисників. З цією метою на передову їздить і настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдан Бойко.

"Ціль нашої групи - морально підтримати наших воїнів, перш за все духовно, вони мають знати, що про них ніхто не забуває, їх чекають дома. Адже молитва, яку ми щоденно звершуємо тут, у нашому Свято-Михайлівському кафедральному соборі, це добре, але і молитва, і розмова, і духовна праця там безпосередньо в окопах є дуже важливою. Тому, якщо є можливість підтримати військових - це необхідно робити", - говорить о. Богдан Бойко.

Разом з волонтерською командою телеканалу "СТВ" отець проїхав передову Донецької області, де мав змогу поспілкуватися з бійцями і звершити Таїнство Сповіді та Причастя. Настоятель храму говорить, що вражений умовами, в яких доводиться жити бійцям, але і щиро пишається кожним захисником і житомирянами, які допомагають формувати волонтерський вантаж для них.

Підтримати бійців не складно, головне щира молитва і бажання. Нехай Господь оберігає кожного, хто боронить Україну від окупанта. Слава Героям.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити