feed-image
Українська

Духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору вітає свого настоятеля протоієрея о. Богдана Бойко З Днем Народження!

СМК собор - Новини

Ваше Високопреподобіє!

Дорогий отче Богдане!

Сьогодні  Воістину святковий день!

Це свято всієї громади Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомир. День народження НАШОГО настоятеля!

Дивлячись навкруги, разом з вами сьогодні найрідніші і найближчі люди: родина, діти, духовенство і, дорогі вашому серцю, парафіяни.

Господь благословив Вам важливий і складний шлях духовного служіння.

В молодому віці Ви були призначені настоятелем Свято-Михайлівської громади, яка виборола і з Вами вимолила таку величну святиню - Михайлівський собор. За роки Вашого служіння тут відбулось преображення як і  храму так і людських душ.

Ваші молитви та настанови, як справжнього духовного керівника, скріплюють дух і сили священнослужителів та ввіреної Вам багаточисельної пастви, а старанні труди в славу Божу та багаторічне та самовіддане служіння Церкві та людям, змушують кожного задуматись над своїм буттям, працювати над собою, вдосконалювати себе в моральному та духовному плані.

За словами апостола Павла Ви, справді, є «всім для всіх». Двері Вашого серця завжди відкриті для тих, хто шукає підтримки, допомоги, настанов, поради, і молитви!

Завжди задумуюсь над тим, як можна розділити свою любов на всіх: дружину, дітей, парафіян і нас - священників.

Особливо тих молодих священнослужителів, які за Промислом Божим, покинули своїх рідних батьків, і прибули на це святе місце звершувати своє служіння. Ви прийняли нас як справжній батько, як захисник, особистий охоронець, порадник при перших маленьких невдачах, мужнє батьківське плече, яке завжди висушить дитячі сльози.

Сьогодні, коли Ви дякуєте Богу за прожиті роки на землі, ми приєднуємось до Вашої молитви і просимо милосердного Бога, щоб Він дарував Вам добре здоров’я, зміцнення Ваших тілесних сил, довголіття, наснаги та мудрості нести нелегкий хрест пастирського служіння.

Всемилостивий Творець нехай береже Вас у духовній радості, даруючи Свою невичерпну допомогу в подальших  Ваших трудах, на благо нашого славного Михайлівського собору і нашої Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити