feed-image
Українська

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ І МОЛИМОСЯ ГОСПОДУ НАШОМУ ІСУСУ ХРИСТУ

СМК собор - Новини

Дорогі у Христі брати і сестри, громада та духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору нагадує про щоденну молитву за Україну, яка звершується у стінах нашого храму щодня о 15:00 наші священники підносять молитву за мир і добробут в Україні. У цей час ми чекаємо кожного з наших парафіян аби молитва була спільною!

Разом з тим, окрім молитви просимо вас бути пильними і не жити за принципом "моя хата з краю", сьогодні як ніколи важлива єдність українського народу. І не тому, що маємо боятися війни і російських загарбників, а тому, що українці мають підтримувати і берегти один одного завжди, у будь-якій ситуації.

Не кажіть, що мене це не цікавить і мене це не стосується, бо це сьогодні не стосується, адже село палять починаючи саме з крайньої хати. Тому будьте пильними, не проходьте повз людини, що лежить на вулиці. Можливо він просто випив і йому справді добре, а можливо ви врятуєте людське життя. Не будьте байдужими, якщо бачите підозрілих осіб, зателефонуйте у відповідні служби, нехай вони перевірять.

І нехай ваша молитва буде щирою, тому що все в руках Божих, але ми знаємо, що нас Бог любить і захистить, а ми самі не будемо пасивні у своєму захисті. Хай милосердний Господь завжди буде зі всіма нами. Тож молімося Господу нашому, зберігаємо спокій і будьмо пильними. Україна єдина і разом, з поміччю Божою, ми все подолаємо!

*ідея картинки належить Іллі Стронговському

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити