feed-image
Українська

#СВЯТКУЄМО | ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

СМК собор - Новини

День святого Миколая — особливе свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Напевно, кожен з нас пам'ятає, як у дитинстві прокидався з відчуттям, що сьогодні трапиться щось особливо чарівне, а тим часом під подушкою вже чекав подарунок від доброго дідуся — святого Миколая, який на відміну від радянського діда мороза був реальною людиною.

Традиційно Миколаю святкуватимуть 6 грудня за Григоріанським календарем та 19 грудня за Юліанським календарем. В Україні віряни східного обряду та греко-католики дотримуються Юліанського календаря, тож молитовно згадуємо святого сьогодні. Святитель Миколай Чудотворець, архієпископ Мир Лікійських, народився наприкінці ІІІ ст. За своє життя він звершив багато добрих і богоугодних справ: зцілював і повертав до життя людей, рятував голодуючих і несправедливо засуджених, завжди простягав руку допомоги бідним і нужденним. Тобто, жив не для себе, а для людей, а відтак – для Господа. Тож завдяки своїм вчинкам був прославлений і канонізований Церквою Христовою. І вже багато віків християни мають в особі святого Миколая небесного заступника, помічника, духовного цілителя й розрадника.  

Дорогі, брати і сестри, ми переживаємо складний час і сьогодні, звичайно, не до радостей і святкувань, але діти мають мати дитинство попри війну. Тож нехай святий Миколай сьогодні благословить кожне українське дитя, а ми підносимо йому наші молитви, в яких просимо захист для наших дітей!

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити