feed-image
Українська

СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ | ВЕЛИКИЙ ВІВТОРОК

СМК собор - Новини

У Великий вівторок Господь вчить нас через притчи. Одна з них розповідає про мудрих і нерозумних дів, що очікували на прихід Жениха. Господь застерігає брати приклад з розсудливих дів, що приготували достатньо олії для очікування, і їхні світильники, зрештою, не згасли, коли Жених прийшов пізно вночі. Основна думка цієї притчі закарбована в словах Христа: «Пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години, коли Син Людський прийде!».

Інша притча – про таланти – вчить, що ми не маємо права закопувати в землю, але мусимо примножувати, вкладаючи Божі дари в щоденне життя та отримуючи плід духовний.

Також у Великий вівторок Христос пророкує Страшний Суд, головним критерієм на якому будуть справи нашої любові до ближнього, у відношенні до якого ми проявлятимемо наше справжнє ставлення до Христа: «Так, як зробили одному з малих цих, Мені зробили».

Дорогі наші, брати і сестри, у цей святий день просимо вас присвятити себе Богові і та подумати про навчання, яке для нас заповів Спаситель через притчі. І нехай ці роздуми допоможуть вам у наближенні до Господа нашого Ісуса Христа!

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомир

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити