feed-image
Українська

21 листопада - Свято Архістратига Михаїла-Храмове свято (фото)

СМК собор - Новини

21 листопада 2013 р.Б. в день па'мяті святого Архистратига Божого Михаїла і всіх сил безтілесних в Свято-Михайлівському кафедральному соборі велике храмове свято.
Напередодні свята відбулося всенічне бдіння, яке очолював Архиєпископ Житомирський та Овруцький Ізяслав йому співслужив  Архиєпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, багато священослужителів.
В день свята 21 листопада святкову Божественну Літургію відправляли Високопреосвященнійші Архиєпископ Житомирський та Овруцький Ізяслав, Архиєпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, Преосвященнійший  Єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло в співслужінні священників собору та парафій.
Зібралася велика кількість гостей та прихожан. Храм ледве вміщував усіх бажаючих спільно помолитися. До Святого Причастя приступило багато маленьких дітей, діти недільної школи, дорослі. Після Літургії відбувся хресний хід.
Щиросердечно громаду привітали - мер міста Володимир Дебой, депутат обласної Ради Сергій Сухомлин, бізнес-вумен Людмила Зубко і інші.
Свято вдалося на славу. На славу Божу!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ