feed-image
Українська

Священики закликають всіх кому не байдужа доля України до спільної молитви...

СМК собор - Новини

Священики Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира закликають всіх кому не байдужа доля України до спільної молитви.

Читаємо «Отче наш…» і тоді молитва за домовленістю

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, Ти сказав пречистими устами Своїми: «Істинно кажу вам, коли двоє на землі за згодою в молитві будуть просити про всяку річ, отримаєте від Отця Мого що є на небесах: де двоє або троє зібралися в ім'я Моє, там і Я є посеред них.» Не проминуть даремно слова Твої, Господи, милосердя Твоє безмежне і чоловіколюбство Твоє безкінечне. Цього ради молимо Тебе, зглянься на нас, Чоловіколюбний Господи і не карай нас гнівом Твоїм за наші провини вільні і невільні, за нашу національну несвідомість і протистояння, за несправедливі суди, за гордість і нетерпимість один до одного. Але Ти, Боже наш, бачиш і навернення до Тебе народу нашого, його віру і жертовність.

Ти, Господи, через всехвального апостола Павла сказав, що всяка влада на землі від Тебе. Ти попускаєш і злу владу для нашого покарання за гріхи. Але будь милостивим до народу нашого, дай нам таку владу, щоб вона піклувалася про єдність України: сходу і заходу, півдня і півночі, про добробут людей і про чисту культуру.

Владико Многомилостивий, охорони нашу Українську державу від тих, хто зазіхає на її незалежність, як Ти завжди оберігав християнські держави.

Зглянся Господи, на нас грішних, що згодилися просити Тебе, виконай наше прохання. Але не як ми цього хочемо, тільки як Ти. Нехай на все буде Воля ,Твоя Свята на віки віків. Амінь.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ