feed-image
Українська

Розклад богослужінь

З понеділка по п'ятницю

7.00 Акафіст перед чудотворною іконою Божої Матері «Троєручиця»

8.00 Божественна літургія

10.00 Панахида

11.00 Хрестини

16.45 Вечірня

У суботу

8.00   Акафіст перед чудотворною іконою Божої Матері «Троєручиця»

9.00 Божественна літургія

11.00 Панахида

13.00 Хрестини

16.45 Всенічне бдіння


У неділю

з 1 вересня по 25 травня

06.45 Божественна літургія

09.00 Божественна літургія для дітей

14.00 Хрестини

15.45 Акафіст до чудотворної ікони «Троєручиця», Вечірня та Акафіст Господу Ісусу Христу

Червень, липень, серпень

06.45 Божественна літургія

08.35 Часи

9.00 Божественна літургія

14.00 Хрестини

15.45 Акафіст до чудотворної ікони «Троєручиця», Вечірня та Акафіст Господу Ісусу Христу


У свята

06.45 Божественна літургія

9.00 Божественна літургія

11.00 Панахида

14.00 Хрестини


  • Вінчання здійснюються у неділю, понеділок, середу, п’ятницю, суботу, крім посту.
  • Для виконання священиком інших потреб звертайтеся до свічниці

тел. (0412) 22-18-21 (також для інших довідок)

 


Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті
281 Розклад богослужінь, 1 - 7 лютого 2021 р.Б
282 Розклад богослужінь, 25 - 31 січня 2021 р.Б
283 Розклад богослужінь, 18 - 24 січня 2021 р.Б
284 Розклад богослужінь, 11 - 17 січня 2021 р.Б
285 Розклад богослужінь, 4 - 10 січня 2021 р.Б
286 Розклад богослужінь, 28 - 3 січня 2021 р.Б
287 Розклад богослужінь, 21 - 27 грудня 2020 р.Б
288 Розклад богослужінь, 14 - 20 грудня 2020 р.Б
289 Розклад богослужінь, 7 - 13 грудня 2020 р.Б
290 Розклад богослужінь, 30 - 6 грудня 2020 р.Б
291 Розклад богослужінь, 23 - 29 листопада 2020 р.Б
292 Розклад богослужінь, 16 - 22 листопада 2020 р.Б
293 Розклад богослужінь, 9 - 15 листопада 2020 р.Б
294 Розклад богослужінь, 2 - 8 листопада 2020 р.Б
295 Розклад богослужінь, 26 - 1 листопада 2020 р.Б
296 Розклад богослужінь, 19 - 25 жовтня 2020 р.Б
297 Розклад богослужінь, 12 - 18 жовтня 2020 р.Б
298 Розклад богослужінь, 5 - 11 жовтня 2020 р.Б
299 Розклад богослужінь, 28 - 4 жовтня 2020 р.Б
300 Розклад богослужінь, 21 - 27 вересень 2020 р.Б
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>
Сторінка 15 з 22