feed-image
Українська

Волошки. Семінар пройшов під закликом: «Пізнай глибше Біблію!»

СМК собор - Духовна молодіжна недільна школа

 

 

 

27-30 січня 20011 р.Б. відбувся виїзний семінар в с.Волошки Рівненської обл. для молоді Духовної недільної школи 2 ст. та парафіян собору, загалом 50 осіб взяли участь в навчанні. Нижченаведений текст - вступне слово керівника проекту о. Богдана Бойко.

 

 

«Щасливі ми, …………., що ми знаємо, що благо угодно Богу.»

(Варух 4:4)

Дорогі брати і сестри! Ми часто тримаємо в руках книгу - Біблію, яка допомагає нам бути щасливою людиною через пізнання волі Божої в нашому житті, якщо ми читаємо її і вона стає для нас своєрідним духовним дзеркалом, в якому ми бачимо причини чи не всіх бід свого життя і як усунути їх. І не тільки це, ця книга також стає для нас дзеркалом, яке допомагає нам відповідно одягнутися в нове життя, прикрашене та збагачене Божими дарами, які нам вистраждав Ісус Христос. Це нове життя в перемозі над злом, у правдивому мирі та волі, в повній радості та чистій любові.

Наше життя - це чудесний дарунок Бога, а Біблія - це немовби інструкція, як правильно цим дарунком користуватися. І поки ми живемо, не знаючи цієї єдино правильної інструкції, рано чи пізно ламаємо цей дар і не знаємо, як правильно його налагодити. Надіюсь, що семінар навчить нас, як правильно користуватися Словом Божим, щоб наше життя було плідне і щасливе під Божим благословенням.

Настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира митрофорний протоієрей

О. Богдан Бойко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити