feed-image
Українська

Духовна дитяча недільна школа

Виїздний семінар у Львові

СМК собор - Духовна дитяча недільна школа

16-18 лютого у Львові для вчителів Духовної дитячої недільної школи відбувся семінар з історії християнських храмів міста.  Грунтовну розповідь про особливості архітектури, розписи та історичні факти вчителі отримали з вуст професійного екскурсовода. Група відвідала собор св.Юра та підійшла до Плащаниці. Побували в Покровському кафедральному соборі Київського Патріархату, Св.-Андріївському кафедральному соборі УГКЦ, Успенській (Волоській) церкві УАПЦ, храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ, Вірменському кафедральному соборі Успіння Пресвято́ї Богородиці, церкві Пресвятої Євхаристії (колишній — костел Божого Тіла і монастир домініканців), а також у музеї сакральної барокової скульптури Й.Г. Пінзеля.

Всі світлини події

 

Візит з недільної школи Рівного

СМК собор - Духовна дитяча недільна школа

В неділю 6 листопада 2011 р.Б. Свято-Михайлівський кафедральний собор з паломницьким візитом відвідали учні та батьки недільної школи декількох парафій з Рівного на чолі з с.Мирославою. Вітальним теплим словом зустріла с. Світлана Холод гостей (найменшому 4 роки), вона ознайомила групу з діяльністю Духовної дитячої недільної школи та відповіла на запитання дітей та дорослих. С. Мирослава в свою чергу також розповіла про плідну роботу з дітьми при храмах в Рівному. Після чого усі разом поспівали духовних пісень з с.Аліною Колодзінською та пограли в різноманітні народні ігри, які люб'язно запропонувала провести с. Ангеліна Нестерова. Відбулася екскурсія по собору й класами недільної школи. На прохання гостей с. Алла Крук провела на свіжому повітрі цікаву й пізнавальну фізкультхвилинку. Пізніше паломники завітали до інших храмів Житомира.

 

День іменинника в Духовній дитячій недільній школі

СМК собор - Духовна дитяча недільна школа

В суботу 22 жовтня 2011 р.Б. в групі с.Олени Давидюк відбулося святкування дня іменинників (літніх й осінніх). Перш за все всі помолилися і подякували Господу за Його милість та щедроти, якими Він рясно обдаровує молодих учнів Христових. Продовжили святкове заняття вітаннями, врученням подарунків, веселими конкурсами й змаганнями. Для цього поділилися на 2 команди - "Молодь" та "Смайлики", які, до речі, набрали однакову кількість балів, вдосталь натішившись. На завершення цього приємного заходу іменинники задули свічечки на торті, виготовленого з молитвою та любов'ю.

 

Закладення нової недільної школи

СМК собор - Духовна дитяча недільна школа

На Славу Святій Єдуносущній Животворчій і Нероздільний Трійці в ім'я Отця і Сина і Святого Духа 4 вересня 2011р.Б. в Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулося свято - закладення храму з приміщеннями для позашкільної роботи з дітьми і прихожанами на честь Святого Великомученика Юрія переможця. Будівництво стало можливим із жертводавцем Юрієм Олександровичем Бірюченко. За сприяння: заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Степановича Балюрко; міського голови Володимира Михайловича Дебоя; будівничих: головного архітектора проекту Петра Артемовича Перевозніка; герального підрядника Анатолія Олексійовича Вербовського; технічного нагляду Володимира Миколайовича Єребашева. З цієї радісної нагоди клір собору на чолі з Архієпископом Житомирським і Овруцьким Ізяславом, високоповажні гості, прихожани храму, діти недільної школи пройшли хресним ходом до місця майбутньої школи, де після молебну було закладено пам'ятну капсулу з іменами  ініціаторів та засновників будівництва.

 
Більше статтей...