Українська

Всеукраїнський семінар-практикум "Організація роботи духовних недільних шкіл"

СМК собор - Духовна дитяча недільна школа


 

З благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Житомирі на базі Духовної недільної школи 1-2 ступеней при Свято-Михайлівському кафедральному соборі 29 - 30 жовтня 2010 року відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Організація роботи духовних недільних шкіл». Участь у семінарі взяли понад 40 учасників вчителів-практиків недільних шкіл, а також викладачів християнської етики з різних куточків України.

У п'ятницю, перший день семінару, перед гостями виступили та відповіли на запитання: настоятель храму о.Богдан Бойко про передумови виникнення недільної школи при Свято-Михайлівському соборі  та діяльність молодіжки (недільна школа 2 ступеня); с.Світлана Холод, завуч Духовної недільної школи 1-го ступеня щодо роботи школи при соборі на сучасному етапі; с. Алла Крук про особливості організації роботи з фізичного вихованння в недільній школі; с. Христина Опанасюк-Матвієнко про вклад музичного керівника у розвиток творчих здібностей у дітей; с. Ангеліна Нестерова щодо духовного розвитку особистості засобами народного мистецтва та розважально-ігрової діяльністі дітей в недільній школі, с. Тетяна Дем'янчук. Окрім цього учасники семінару працювали у секціях, на яких було проведено майстер-класи вчителями недільної школи різних вікових категорій с.Вікторією Стадник, с.Катериною Грабовською, с.Оленою Давидюк та с. Іриною Іващенко. У суботу семінар проходив у класах. Учасники за бажанням відвідали принаймні по два поточних заняття, а також перейняли кращі методики, які існують  на даний час у роботі Духовної недільної школи 1,2 ступеня з православного виховання дітей та укріплення їх у вірі.

Семінар пройшов в насиченому і щирому спілкуванні та обміні  досвідом викладання в духовній недільній школі. На славу Божу!

Усі фото